Już po raz dziewiąty, po długiej przerwie właściciele Buldogów Francuskich mieli okazje spotkać się na Ogólnopolskim Zlocie psów tej rasy. Tym razem pogoda spłatała nam figla. O godzinie 12, czyli w momencie rozpoczęcia naszej imprezy lunął deszcz. Nie zawiedli natomiast właściciele Buldogów. Pokazali w ten sposób, ze nawet pod parasolem można miło spędzić czas :-)
Do tradycji tej imprezy powoli przechodzi "kącik porad weterynaryjnych", gdzie właściciele psów mogli zasięgnąć porad od doświadczonych weterynarzy.
Nowością na zlocie była loteria fantowa. Przyznam , że ku naszemu zaskoczeniu cieszyła sie ona ogromnym zainteresowaniem. 100 losów zostały praktycznie od razu sprzedane. cały dochód został przekazany na ratowanie Buldogów w potrzebie.
W naszej imprezie uczestniczyła również wirtualny Buldog - redakcja portalu plotkarskiego kulisy.pl, który w swoim logo ma właśnie Buldoga Francuskiego. Efektem tego jest pełna humoru sesja zdjęciowa pod hasłem "Zagryźć Pudelka"

Miłym akcentem spotkania były upominki od firmy Bayer, Royal Canin 1st Choice, które dostał każdy uczestnik zlotu.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie. Specjalne podziękowania musze również przekazać współorganizatorkom, które po raz pierwszy pomagały mi w organizacji zlotu i bez których nie dałabym sobie rady.
Na koniec, zanim przejdziemy do zdjęć, prezentuje Państwu krótki filmik z naszej imprezy
 

Zdjęcia: